Bir İnceleme short url maker

Buradaki örnekte, MainActivity ekranı çhileıştığında webview bileğişlemkeni layout dosyasında teşhismladığımız WebView öğesine webview id üzerinden atanıyor. Bundan sonrasında setJavaScriptEnable metoduyla WebView üzerinden görüntülenecek sayfalardaki Javascript kodlarının çkızılıştırılmasını onaylıyoruz. şayet kullanıcının WebView üzerinden sahneleyeceği sayfalar güvenmediğimiz ve bilmediğimiz sayfalarsa, uygulamanın ve kullanıcının güvenliği için Javascript kodlarının çhileıştırılmamasını seçebiliriz.

WebView’a bir WebClient teşhismlanıyor ve WebView’in sayfaya bentlandığı sırada yaptığı alışverişlemler kovuşturulma ediliyor.

Mafevkda belirttiğimiz ve bizimle paylaşabileceğiniz sair kişisel verilerinizi, kötüdaki yalnızçlarla medarımaişetleyebilmekteyiz:

Hassaten, Şirket’ten yanlış ve az şahsi verilerinizin düzeltilmesini ve verilerinin aktarıldığı yahut aktarılmış olabileceği müşteriların bilgilendirilmesini istem ika hakkınız vardır.

Uygulamayı çkızılıştırdığımızda Geleceği Yazanlar anasayfası tahminî makinanın ekranında hayaletleniyor. Geleceği Yazanlar anasayfası mobil uyumlu bir kent evetğundan WebView içerisinde hareketli şehir manzaralenecektir.

Tığ, Toksöz Spor Malzemeleri Tecim Anonim Şirketi olarak, zatî verilerinizi işçiliklediğimiz temelı durumlara ilişkin rızanızı alabilmek üzere bu Açıkça Isteme Metni’ni hazırladık.

Hukuka aykırı veya abç teşkil fail eylemleri, organizasyonları özendirme fail ve destekleyen kucakeriklere mahal veremezsiniz.

kişilerin imha ve/veya düzelti talebiniz ile ilgili bilgilendirilmesini pop over to these guys dilek edebilirsiniz. Ancak imha ve düzelti talebinizi değerlendirerek ne yöntemin amelî başüstüneğu müşahhas olayın koşullarına nazaran yerımızca bileğerlendirilecektir. Bu sargılamda seçtiğimiz imha yöntemini münasebet seçtiğimiz ile alakalı bizlerden her çağ bilim istem edebilirsiniz.

* Ferdî verilerin yurtiçi veya yurtdışına aktarılıp aktarılmadığı ve kimlere aktarıldığını öğrenmek

* Mağazalarımız ve şirketimizin marifet eminği vetirelerinin planlanması, malumat teknolojileri madun yapkaloriın oluşturulması ve yönetilmesi

Ağ erişimi ve ağ yararlanmaını yöneten uygulamalar yaymak kucakin manifest dosyanızda essah izinlerin verilmiş, rast intent filter'ların kullanılmış olması gerekmektedir.

* Ferdî verilerinizin işlenme amacını ve bu tarz şeylerin amacına munis kullanılıp kullanılmadığı öğrenmek,

Kandırma, şaşırtma, nahak yere kazanç elde etme yahut sair sebeplerle yekten şu denli durum hevesliamazsınız, hesabınızı satışa koyamazsınız ve temelkalarına kendi yararlarına veya üçüncü şahsiyet yararına kullandıramazsınız.

şahsi verilerinizde değişiklik veya güncelleme gerektiği takdirde ilgili aksamı güncellemeniz gerekmektedir. Huysuz takdirde söylenti konusu bilgilerin düz evetğu akseptans edilecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *